Спаллетті: Рома не заслуговувала поразки

Головний тренер Роми Лучано Спаллетті поділився своїми емоціями після матчу з Фіорентиною (0:1).

Учора Рома на виїзді поступилася Фіалкам з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі забив Міда Бадель на 82-й хвилині зустрічі.

це була хороша гра, на полі билися дві чудові команди, які продемонстрували свої найкращі якості, — сказав Спаллетті після матчу.

Фіорентина грала у свій футбол, але ми дуже просто втрачали м'яч. У другій половині Рома не була настільки послідовною та ефективною в порівнянні з першим таймом.

Ми програли сьогодні, але футболісти робили свою справу на полі. В матчах з таким хорошим суперником, як Фіорентина, трапляються ураження, проте дуже прикро, що програли, адже ми не заслуговували цього. Вважаю, що нічия була б більш справедливим результатом.

Джерело: Football.ua