Італія. Дебютний гол Прийми допоміг Фрозіноне здолати лідера Серії Б

У черговому турі другого дивізіону Італії команда українського дуету Василя Прийми і В'ячеслава Чурко на чужому полі мінімально переграла проміжного лідера першості — Читтаделлу (3:2).

Варто відзначити, що 25-річний центрбек з'явився в старті і провів на полі всі 90 хвилин, тоді як 23-річний вінгер, права на якого належать донецькому Шахтареві, весь матч провів на лаві запасних.

Цікаво, що саме результативний удар Прийми на 17-й хвилині першого тайму відкрив визнав поєдинку. Більш того, для Василя цей гол став дебютним у футболці Фрозіноне.

У поточному сезоні він грав за італійський клуб у всіх турнірах 10 матчів (усі — в старті) і забив 1 гол, а Чурко — 7 поєдинок (1 в старті).

Після 8 турів поточного розіграшу італійської Серії Б Фрозіноне з 11 очками в активі розташувався на 7-й проміжній сходинці турнірної таблиці.

Джерело: Football.ua