AFA дискваліфікувала арбітра матчу Ланус - Арсенал

Суддя Андрес Мерлос дискваліфікований за потворну роботу на матчі 15-го туру чемпіонату Аргентини між Ланусом і Арсеналом (3:2).

Арсенал вигравав у Лануса з рахунком 2:1, а Мерлос додав до другого тайму п'ять хвилин. Вже пішла шоста хвилина, коли Дієго Гонсалес зрівняв рахунок, що викликало бурхливу реакцію в адресу рефері від головного тренера Арсу Мартіна Палермо. Видаливши Палермо з технічної зони, рефері вирішив продовжити матч. У підсумку на десятій переигранной хвилині Лаутаро Акоста забив переможний гол за Ланус.

Про дискваліфікацію Мерлоса на невизначений термін повідомив офіційний твіттер AFA.

Варто відзначити, що результат зустрічі Лануса і Арсеналу має велике значення у чемпіонській гонці. Ланус, що йде другим, до цього туру відставав від лідируючого Рівер Плейта на чотири очки, а скандальна перемога дозволила йому скоротити відставання до двох пунктів.

Джерело: Football.ua