Сан-Лоренсо поступився Ньюэллзу, дубль Максі Родрігеса

У заключному матчі 15-го туру чемпіонату Аргентини Ньюеллз Олд Бойз виявився сильнішим чемпіона Америки Сан-Лоренсо (3:1).

Команди були у схожому становищі до матчу - дві начебто грізні сили, але проваливающие чемпіонат, - проте три очки дозволили Ньюэллзу поправити положення, а Сан-Лоренсо поразкою ще більше посилив.

Забивали за Ньюеллз його лідери - Максі Родрігес і Ігнасіо Скокко. На 32-й хвилині Маурісіо Тевес зі своєї половини поля зробив ривок по правому флангу, увійшов у штрафну і викотив м'яч під удар Максі - 1:0.

Цей гол Сан-Лоренсо відіграв (на 51-й хвилині після розіграшу стандарту з одного метра на добиванні забив Каутеруччо), але потім Прокажені довели свою перевагу двома голами. Максі зліва в штрафний отримав передачу від Фігероа і пробив по воротах - воротар Торрико продемонстрував хорошу реакцію, але Ігнасіо Скокко зіграв на добиванні. На 81-й хвилині оборона Циклону зовсім не встежила за Максі в штрафній зоні, який одним дотиком прийняв пас від Бернарди, а другим пробив з льоту - 3:1.