Металіст і Ворскла зіграли внічию

Відбувся ще один сьогоднішній контрольний поєдинок.

Як і в матчі чемпіонату України, який відбувся місяць тому, Металіст і Ворскла під час контрольного поєдинку, що пройшов на базі харків'ян, переможця не виявили.

Суперники завершили зустріч з рахунком 1:1, при цьому Металіст з 35-ї хвилини діяв в меншості.

Металіст - Ворскла 1:1
Голи: Кобін, 19 - Даллку, 9

Металіст (перший тайм): Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Тотадзе, Кобін, Краснопьоров, Торрес, Дитина, Кулаков, Болбат, Давидов

Металіст (другий тайм): Погорілий, Бойчук, Торсільері, Тотадзе, Пшеничних, Ткачук, Країв, Чередниченко, Радченко, Болбат, Барілко

Ворскла (перший тайм): Богуш (Непогодов 46), Романчук, Даллку, Ткачук Е., Скляр, Громов, Чеснаков, Ткачук А., Турсунов, Янузі, Ковпак

У другому таймі на заміну виходили: Логінів, Кривошеєнко, Дедечко, Маркоскі, Міщенко, Бараннік, Кизилатеш, Пернацкий

Вилучений: Торрес, 35

Джерело: Football.ua