Відбір ЧЄ. Група A. Туреччина не залишила шансів Казахстану

Колективу Фатіха Теріма вистачило трьох голів для підсумкової перемоги над казахами.

Турецька команда здобула дебютну перемогу в кваліфікації до Євро-2016, порадувавши своїх вболівальників на легендарному стадіоні Алі Самі Йен.

Господарям поля досить довго не вдавалося розпечатати ворота суперника, однак у результаті цього допоміг здійснитися захисник збірної Казахстану Абдулін, який зніс Бурака Їлмаза у власній штрафній площі. Арбітр зустрічі без вагань вказав на «точку», а «вирок» реалізував сам потерпілий, розвівши Мокіна і м'яч по різних кутах. Другого гола довелося чекати всього три хвилини, яких вистачило Їлмазу для того, щоб оформити дубль.

На 83-й хвилині Сердар Азіз вдало замкнув подачу з кутового від Гекхана Торі і послав м'яч повз кіпера збірної Казахстану точно у ворота, роблячи рахунок в матчі 3:0. Однак Туреччини не вдалося засушити казахів: на 87-й хвилині Мехмет Топал збив Конысбаева у володіннях Волкана Бабаджана, а капітан Смаков впевнено виконав 11-метровий - 3:1.