Бенфіка перед Динамо з величезним трудом вийшла в 1/16 Кубка Португалії

Підопічні Руй Віторії здолали скромний Дезембру завдяки голу, забитому на 96-й хвилині зустрічі (2:1).

В 1/32 фіналу Кубка Португалії воля жеребу звела Бенфіку з клубом Дезембру, що виступає в третьому за силою дивізіоні країни.

з Огляду на те, що вже в середу Орлам належить на виїзді зіграти з Динамо в Лізі чемпіонів, головний тренер команди Руй Віторія виставив на кубковий матч резервний склад. З основного складу на поле вийшли лише захисники Нельсон Семедо і Лісандро Лопес.

В результаті легкої прогулянки, яку, безумовно, очікували в стані Орлов, не вийшло. Перший тайм хоч і пройшов під диктовку гостей, але рахунок у матчі відкрито так і не був. На старті другої половини зустрічі Орлам все-таки вдалося відкрити рахунок — відзначився 20-річний півзахисник Данило.

Проте раділа Бенфіка недовго, адже через 12 хвилин господарям удалсоь відновити паритет у матчі. Тоді Мартим Агуас впевнено реалізував одинадцятиметровий удар. А коли справа йшла до закінчення основного часу 35-річний Луїзао врятував свою команду від додаткових 30 хвилин футболу, забивши вирішальний гол.

Дезембру Бенфіка 1:2
Голи: Агуас, 62 (з пенальті) — Данило, 50, Луїзао, 90+6

Джерело: Football.ua