Наш сайт виділяє найбільш значимі події четвертого туру турецької Суперліги.

Результати туру:

class=TextPhoto

Суперники українських команд в єврокубках:

Бешикташ приїхав у гості до Акхисару Беледиеспору. У стартовому складі Чорних Орлів вийшов хавбек Талиска, який на останніх хвилинах приніс команді нічию в першому турі Ліги чемпіонів проти Бенфіки. Саме атакуючий півзахисник став найнебезпечнішим гравцем двох колективів в перші десять хвилин.

Спочатку бразилець небезпечно бив з-за меж штрафного майданчика — воротар потягнув удар і перевів м'яч вище поперечини. Через кілька хвилин Талиске вдалося вийти на побачення з голкіпером і хавбек проткнув м'яч повз Озтюрк.

Господарі відповіли своїм випадом: Родальєга скидав п'ятою круглого в карний Бешикташа, де Фабрі (номінально другий воротар команди) випередив форварда Важ Ті. Акхисар не зупинявся і зміг створити ще два моменти біля воріт Чорних Орлів. Спочатку все той же Родальєга намагався перекинути голкіпера після того, як партнери вивели його на побачення — мимо воріт. Потім небезпечно бив центрхав Куштодио — поруч зі штангою.

Другий гол Бешикташ забив зі стандарту. Шахан виконував подачу зі штрафного і здавалося, що Озтюрк буде першим на м'ячі, однак на шляху виявилася голова форварда Уго Родальеги, який зрізав круглого у власні ворота.

У другому таймі Акхисар продовжував створювати моменти. Підопічні Кафкаса могли забити після удару Куштодио: воротар безглуздо відбив удар зі штрафного у поперечину, але до гола не дійшло.

Незважаючи на те, що господарі били частіше Бешикташа (11-7), Чорні Орли були точніше (2-5).

Акхисар Беледиеспор Бешикташ 0:2
Голи: Талиска, 8, Родальєга, 45 (автогол).

Акхисар Беледиеспор: Озтюрк — Лопеш, Османпаша, Кесимал, Байрам — Нгема, Куштодио, Айдоду (Челік, 83), Важ Ті (Айик, 64), Самі (Хурмаджи, 74) — Родальєга.

Бешикташ: Фабрі — Еркін, Тошич, Марсело, Генул — Хатчінсон, Інлер (Адріано, 72), Талиска — Куарежма, Тосун (Абубакар, 83), Шахан (Арслан, 59).

Попередження: Байрам, Кесимал, Родальєга — Марсело, Генул, Тошич.

Наставник Коньяспор після найважчого матчу в четвер проти Шахтаря (1:1) вирішив не змінювати лінію оборони на поєдинок проти Генчелерберлиги: на поле вийшла воротар + четвірка захисників, грали проти Гірників. Зберегли місце в складі і Шахинер з Чамдали, а ось Йонссон, Хаджиахметович, Баич, Мілошевіч залишилися відпочивати, замість них з'явилися Финдикли, Нога, Хутра та Рангелов.

Перший момент виник біля воріт Генчлербірлігі. Хавбек Хутра виконував стандарт і не побоявся пробити метрів з 30-ти: Хоп впорався з падаючим ударом з відскоком від газону. Втім, перший гол забили гості. Шахін пасом через пів поля знайшов Гюрлера, який вискочив з-за спини оборонців, і півзахисник переграв в ближньому бою Киринтили.

Гості повинні були забивати ще раз. Знз пробивав метрів з 35-ти, але траєкторію м'яча на шляху до воріт підкоригував хтось із захисників Коньяспор. Воротар господарів з труднощами впорався з ударом, відбивши м'яч перед собою. Мурики намагався добити голкіпера з гострого кута, але страж воріт впорався і з другим пострілом.

Генчлербірлігі був активніше і на початку другої половини гри. Дальній удар Ландела просвистів поруч зі штангою, а потім і Верстата втік від захисників на побачення з Киринтили: воротар встиг скоротити дистанцію і скористався тим, що форвард відпустив від себе м'яч.

Коньяспор відігрався на останніх хвилинах. Рангелов вивалився один на один з воротарем гостей, але м'яч у свої ворота зрізав Чифтчи. Господарям вдалося вирвати нічию, але перемогу більше заслужив Генчлербірлігі.

Коньяспор — Генчлербірлігі 1:1
Голи: Чифтчи, 88 (автогол) — Гюрлел, 17.

Джерело: Football.ua