Опанасенко: Не пощастило із Фенербахче на останніх секундах, а з Динамо далося

Захисник Зорі Євген Опанасенко поділився своїми емоціями після матчу з Динамо (1:0).

Сьогодні Зоря сенсаційно обіграла Динамо в Києві з рахунком 1:0 завдяки голу Євгена Опанасенка на 93-й хвилині зустрічі.

Не пощастило із Фенербахче на останніх секундах, а з Динамо далося. Всі задоволені., — сказав Опанасенко в інтерв'ю програмі Профутбол на телеканалі 2+2.

Сьогодні було дуже важливо взяти будь-які очки, у нас дуже важкий графік. Попереду виїзд в Манчестер, домашня гра з Ворсклою, гра на виїзді з Шахтарем. Тому за кожне очко потрібно боротися. Віддали всі сили і дуже добре, що перемогли.

Активність Динамо на початку поєдинків? У першій половині кияни дійсно сильно нагнітали, поки ми не розбігалися. А у другому таймі ми розбіглися і не відчули великого напливу, — резюмував захисник.

Джерело: Football.ua