Бесєдін: Не думаю про те, чи добре я зіграв чи ні

Нападник Динамо Артем Бесєдін прокоментував свою першу появу в складі команди в УПЛ у нинішньому сезоні в поєдинку проти Зорі (0:1).

Молодий форвард з'явився на полі на 73-й хвилині замість Дерлиса Гонсалеса при рахунку 0:0. Кияни пішли на штурм воріт Зорі, але на останній хвилині пропустили контратаку, яка виявилася результативною.

Після матчу головний тренер сказав, що будемо робити висновки і готуватися до наступної гри, — сказав Бесєдін в інтерв'ю програмі Про Футбол.

Що стосується моєї гри, третю гру поспіль в чемпіонаті ми не змогли перемогти, тому я зараз не думаю про те, чи добре я зіграв чи ні.

Джерело: Football.ua