П'ятов: Поразка Динамо? Головне, що ми виграли

Голкіпер Шахтаря Андрій Пятов прокоментував перемогу в гостях над Ворсклою (1:0), а також не став загострювати увагу на осічку конкурента.

Не дали суперникові практично жодного моменту. У нас же було десь шість хороших можливостей забити. Але поки кульгає реалізація. Будемо забивати – ігри будуть складатися легше, — сказав після гри Андрій П'ятов.

А так в кінцівці матчу довелося стримувати навалу суперника. Хоча в цілому все в ці хвилини зіграли спокійно, так що все нормально.

Так, ми добре вивчили Ворсклу, особливо швидкий перехід з оборони в атаку. Це сильна сторона полтавчан. В контратаках вони двічі забили Динамо, тому сьогодні намагалися діяти досить щільно, пресингували, не давали їм спокійно працювати з м'ячем.

Поразка Динамо в матчі з Зорею? Головне, що ми виграли, — резюмував страж воріт донецької команди.

Джерело: Football.ua