ТМ. Динамо вириває нічию у Олімпіка

В рамках товариського поєдинку київське Динамо зуміло вирвати нічию у Олімпіка, програючи по ходу матчу з рахунком 0:3.

Вже на 35-й хвилині матчу форвард Олімпіка Володимир Лисенко примудрився відзначитися трьома голами. Два рази нападник змусив капітулювати Максима Коваля, а третій раз Володимир засмутив вже ветерана Динамо — Олександра Шовковського.

На перерву донецькій команді не вдалося піти, ведучи в три голи, адже на 45-й хвилині матчу один м'яч відквитав Зураб Очігава. У другому таймі кияни володіли перевагою, що вилилося ще в два забитих голи. Забивали Денис Гармаш і Іван Калюжний. 3:3 — бойова нічия Динамо і Олімпіка.

Динамо — Олімпік 3:3
Голи: Очігава, 45, Гармаш, 67, Калюжний, 83 — Лисенка, 2 (с пенальті), 29, 35

Динамо: Коваль (Шовковський, 32, Рудько, 59), Данило Сілва (Осман, 76), Макаренко, Морозюк, Очігава, Селін, Гусєв (Мякушко, 57), Гармаш, Калюжний, Громов, Мораес (Гладкий, 46)

Олімпік: Махарадзе, Гришко, Барановський, Гошкодеря, Поступаленко, Шестаков, Лисенко, Немчанінов, Олійник, Танчик, Богданов

Джерело: Football.ua