ТМ. Ворскла мінімально здолала Дніпро

В рамках товариського матчу полтавська Ворскла виявилася сильнішою Дніпра (2:1).

На початку поєдинку суперники влаштували справжню перестрілку — за перші 10 хвилин м'яч встиг побувати в сітці воріт три рази. Відкрив рахунок у поєдинку форвард Ворскли Дмитро Хльобас ударом з гострого кута.

Через чотири хвилини паритет у матчі відновив Бохашвілі — форвард реалізував вихід один на один. Не встигли дніпряни порадіти забитому голу, як Бартуловіч знову вивів Ворсклу вперед. Младен вколотив м'яч у сітку з 13 метрів, зігравши на добиванні.

На цьому команди заспокоїлися і за 80 хвилин не змогли жодного разу засмутити один одного. Як підсумок, 2:1 — мінімальна перемога полтавчан.

Дніпро — Ворскла 1:2
Голи: Бохашвілі, 6 — Хльобас, 2, Бартуловіч, 9

Дніпро: Кучер (Баштаненко, 46), Влад, Адамюк (Палюх, 65), Кравченко (Васильєв, 46), Чеберячко (Ларін, 46), Бохашвілі, Лопиренок, Піко, Когут, Назаренко (Костишин, 46), Нагієв

Ворскла: Шуст, Сімінін (Сапай, 46), Турсунов (Заречнюк, 46), Бартуловіч (Пердута, 46), Хльобас (Тищенко Іван, 69), Коломоєць (Загорулько, 46), Олег Голодюк (Скляр, 46), Кравченко, Олексій Дитятьєв (Чеснаков, 46), Пилявський, Дитина

Джерело: Football.ua