Вернидуб: Хлопці впораються з психологічним тиском і далі будуть показувати хороший футбол

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб поділився своїми враженнями від контрольного матчу проти Олександрії (3:1).

Провели хороший спаринг. Олександрія — відмінний суперник. Самі за себе говорять її останні результати. Ми дали зіграти всім хлопцям. Кому-то трохи більше, комусь трохи менше. Менше 45 хвилин ніхто не зіграв, — заявив наставник луганчан в інтерв'ю офіційному клубному сайту.

У першому таймі відіграли добре, забили три м'ячі, які пропустили правда один. Потім зробили ряд замін. У другому таймі була рівна гра. У нас був шанс забити, суперник теж мав таку можливість. Найважливіше, що все закінчилося без травм.

Хлопці грали розкуто? У подібних матчах часто так буває. Найважливіше, щоб діти розуміли це і проводили в такому ж ключі ігри чемпіонату. Сенс чогось боятися? Треба йти вперед. Вони все вміють і можуть. Повністю в них упевнений. Хлопці впораються з психологічним тиском і далі будуть показувати хороший футбол.

Чому не грав Гордієнко? У Артема – рецидив литкового м'яза. Це сталося в грі з Шахтарем, де ми його замінили. Сподіваюся, що доктор швидко поставить його на ноги, і він відновитися до суботньої гри.

Джерело: Football.ua